Account Manager / Managerka (outsourcing i praca tymczasowa)

Dla naszego klienta, znanej i cenionej agencji pracy tymczasowej, która oferuję swoim klientom wsparcie procesu rekrutacji oraz outsourcingu zatrudnienia, poszukujemy Account Managera (KAM). Jest to rola dedykowana do wyłącznej współpracy z kluczowym klientem naszego partnera biznesowego.

Zadania na stanowisku

  • Ścisła współpraca z kluczowym klientem (kilka oddziałów na terenie kraju);
  • Monitorowanie realizacji zamówień, obsługa zamówień oraz zarządzanie wszelkimi aspektami operacyjnymi związanymi z obsługą klienta;
  • Weryfikowanie potrzeb biznesowych kontrahenta i dostosowywanie działań po stronie agencji pracy;
  • Zarządzanie Kontraktami, dbanie o aspekty prawne oraz odpowiedzialność za zrealizowany budżet;
  • Raportowanie wyników;
  • Współpraca z zespołem m.in. sprzedaży, rekrutacji;
  • Mapowanie zmian w otoczeniu biznesowym;
  • Monitorowanie trendów rynkowych i branżowych w celu ciągłego doskonalenia wiedzy;
  • Rozumienie cyklu życia relacji biznesowych, kontraktów.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Znajomość aspektów prawych funkcjonowania pracy tymczasowej oraz outsourcingu zatrudnienia;
  • Rozumienie kluczowych pojęć (marża, narzut etc.);
  • Nastawienie na budowanie relacji biznesowych i wypracowywanie konsensusów;
  • Otwartość na podróże służbowe (oddziały klienta).

Oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe oraz premia);
  • Dogodną formę zatrudnienia (UoP lub B2B);
  • Wszelkie narzędzia pracy i auto służbowe;
  • Hybrydowy model pracy;
  • Wdrożenie na stanowisku pracy.
announcement.apply