Dyrektor / Dyrektorka Sprzedaży

Dla naszego klienta, znanej i cenionej agencji pracy tymczasowej, która oferuję swoim klientom wsparcie procesu rekrutacji oraz outsourcingu zatrudnienia, poszukujemy Dyrektora / Dyrektorki Sprzedaży. Jest to kluczowa rola w strukturach firmy naszego partnera biznesowego.

Zadania na stanowisku

  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedażowej;
  • Planowanie oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Nadzór nad procesem sprzedaży, w tym bezpośrednia odpowiedzialność za kluczowe kontakty handlowe;
  • Utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z obecnymi klientami;
  • Reagowanie na potrzeby klientów i dostosowywanie strategii biznesowej;
  • Rozwój portfolio klientów, mapowanie potrzeb po stronie partnerów biznesowych;
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych oraz działań konkurencji;
  • Rozwój portfolio produktów;
  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedażowych;
  • Identyfikowanie obszarów do poprawy i opracowywanie działań korygujących;
  • Efektywne zarządzanie i wspieranie zespołu sprzedaży (Polska);
    Współpraca z innymi działami firmy w celu rozwijania oferty produktów i usług zgodnie z potrzebami klientów (dział: rekrutacji, nieruchomości, marketingu, HR);
  • Odpowiedzialność za budżet.

Nasze oczekiwania

  • Kilkuletnie doświadczanie na analogicznym stanowisku, szczególnie w obszarze strategicznego zarządzania procesem sprzedaży;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze outsourcingu usług, w tym usług HR;
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office i języka angielskiego;
  • Proaktywna postawa;
  • Rozumienie procesów wpływających na zaangażowanie podległych pracowników oraz klientów;
  • Nastawienie na realizację postawionych celów;
  • Duża komunikatywność i otwartość.

Oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe oraz premia);
  • Dogodną formę zatrudnienia (UoP lub B2B);
  • Wszelkie narzędzia pracy i auto służbowe;
  • Hybrydowy model pracy (2 dni pracy stacjonarnej);
  • Wdrożenie na stanowisku pracy.

announcement.apply